Rozwiązaniem potrzeb niektórych ludzi jest wzięcie kredytu bezgotówkowego

Czym jest kredyt bezgotówkowy i jak można z niego skorzystać?

Czym jest kredyt bezgotówkowy i w jaki sposób można z niego skorzystać?

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które lubią mieć nieograniczony dostęp do środków finansowych, a które nie chcą korzystać z tradycyjnego kredytu gotówkowego. Co jeśli więc zatem pożyczka na raty, bez bik i krd, leży poza kręgiem naszych zainteresowań? Co zatem warto wiedzieć na temat takiej możliwości pożyczania pieniędzy i jakie formy może ona przyjąć?

Kredyt bezgotówkowy można spotkać w dwóch formach. Jedną z nich jest karta kredytowa, drugą – konto z limitem. Każda z tych form ma swą specyfikę, każda z nich jest jednak tańsza i wygodniejsza od tradycyjnych kredytów gotówkowych. Karta kredytowa wydawana jest przez określony bank i pozwala na płacenie w sklepie lub na wybieranie gotówki z bankomatu.

Do określonego w umowie z bankiem czasu należy takie zadłużenie uregulować i w ten sposób uniknąć płacenia odsetek (instytucje pozabankowe mogą zaoferować nam także karty kredytowe bez BIK).

Konto z limitem związane jest już z prowadzeniem rachunku w określonym banku.

To rachunku, na który wpływa wynagrodzenie, może zostać przyznany tzw. limit, czyli kwotę pieniędzy, którą można w razie konieczności zaciągnąć z banku bez potrzeby załatwiania dodatkowych formalności.

Limit taki ustalany jest przez bank, a oprocentowanie takiej pożyczki może się znacznie różnić w poszczególnych bankach.

Jedna odpowiedź do “Czym jest kredyt bezgotówkowy i jak można z niego skorzystać?”

  1. wojcik napisał(a):

    Czytałem artykuły na tej stronie i stwierdzam że najlepsze warunki kredytów i pożyczek panują na Podkarpaciu. Jeśli miałbym coś polecić, to lokalne firmy z Rzeszowa, w których zobowiązania zostały przygotowane zdecydowanie z myślą o kliencie. Sam korzystam z wziętej tam karty kredytowej bez BIK i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebujesz kredytu? Wypełnij formularz.

Tagi:
kredyt gotówkowy rzeszów
kredyt krosno
kredyt mielec
kredyt rzeszów
kredyt tarnobrzeg
kredyty dębica
kredyty jarosław
kredyty jasło
kredyty krosno
kredyty mielec
kredyty przemyśl
kredyty przeworsk
kredyty rzeszów
kredyty sanok
kredyty stalowa wola
kredyty strzyżów
kredyty tarnobrzeg