Rozwiązaniem potrzeb niektórych ludzi jest wzięcie kredytu bezgotówkowego

Czym jest kredyt bezgotówkowy i jak można z niego skorzystać?

Czym jest kredyt bezgotówkowy i w jaki sposób można z niego skorzystać?

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które lubią mieć nieograniczony dostęp do środków finansowych, a które nie chcą korzystać z tradycyjnego kredytu gotówkowego. Co jeśli więc zatem pożyczka na raty, bez bik i krd, leży poza kręgiem naszych zainteresowań? Co zatem warto wiedzieć na temat takiej możliwości pożyczania pieniędzy i jakie formy może ona przyjąć?

Kredyt bezgotówkowy można spotkać w dwóch formach. Jedną z nich jest karta kredytowa, drugą – konto z limitem. Każda z tych form ma swą specyfikę, każda z nich jest jednak tańsza i wygodniejsza od tradycyjnych kredytów gotówkowych. Karta kredytowa wydawana jest przez określony bank i pozwala na płacenie w sklepie lub na wybieranie gotówki z bankomatu.

Do określonego w umowie z bankiem czasu należy takie zadłużenie uregulować i w ten sposób uniknąć płacenia odsetek (instytucje pozabankowe mogą zaoferować nam także karty kredytowe bez BIK).

Konto z limitem związane jest już z prowadzeniem rachunku w określonym banku.

To rachunku, na który wpływa wynagrodzenie, może zostać przyznany tzw. limit, czyli kwotę pieniędzy, którą można w razie konieczności zaciągnąć z banku bez potrzeby załatwiania dodatkowych formalności.

Limit taki ustalany jest przez bank, a oprocentowanie takiej pożyczki może się znacznie różnić w poszczególnych bankach.

Jedna odpowiedź do “Czym jest kredyt bezgotówkowy i jak można z niego skorzystać?”

  1. wojcik pisze:

    Czytałem artykuły na tej stronie i stwierdzam że najlepsze warunki kredytów i pożyczek panują na Podkarpaciu. Jeśli miałbym coś polecić, to lokalne firmy z Rzeszowa, w których zobowiązania zostały przygotowane zdecydowanie z myślą o kliencie. Sam korzystam z wziętej tam karty kredytowej bez BIK i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebujesz kredytu? Wypełnij formularz.