Czy pożyczka na kredyt bez zaświadczeń pozwoli nam uzyskać dodatkowe pieniądze?

Gdzie najlepiej i najkorzystniej jest wziąć kredyt gotówkowy

Każdy bank posiada w swojej ofercie przynajmniej kilka kredytów gotówkowych. Są to kredyty w rachunku bieżącym, kredyty okazjonalne(świąteczne, wakacyjne), kredyty skonsolidowane, a może nawet kredyty gotówkowe online.

Duża podaż w tym zakresie wynika z dużego zapotrzebowania na ten rodzaj kredytu. Szybki kredyt gotówkowy cieszy się dużą popularnością, prawie każdy potrzebuje lub będzie potrzebował takiego kredytu.

Banki prześcigają się w ofercie, a to proponują zerową prowizję, raty rozłożone na dowolną ilość, wakacje w spłacie, obiecują decyzję już przy pierwszej rozmowie, bez zabezpieczeń. Kredyt gotówkowy jest udzielany głównie na cele konsumpcyjne, bank nie kontroluje celowości wykorzystania takiego kredytu.

Najlepiej jest zaciągnąć kredyt w banku, w którym jest prowadzone konto podstawowe i kierowane są tam stałe dochody.

Jest to wygodne ze względu na spłaty jak również pozwala skorzystać z lepszych warunków cenowych – niższa prowizja czy oprocentowanie. Niezależnie od tego przy zaciąganiu wyższej kwoty kredytu, a co za tym idzie kredytu długoterminowego, zasadnym jest poznanie ofert innych banków.

Podstawowe parametry kształtujące cenę kredytu to prowizja i oprocentowanie, ale na koszt kredytu wpływa też rodzaj spłat, tj. równe raty kapitałowo-odsetkowe lub raty malejące.

Pierwszy sposób jest wygodniejszy dla kredytobiorcy gdyż wie ile co miesiąc ma zapłacić, ale w ostatecznym rozliczeniu zapłaci więcej odsetek niż w drugim sposobie, gdzie szybciej spłaca kapitał, a więc niższa jest kwota odsetek.

Możliwe jest również zaciągnięcie kredytu gotówkowego bez BIK w instytucji pozabankowej, skierowanego głównie do osób zadłużonych. Chwilówki bez sprawdzania wpisu w BIK i KRD, z komornikiem, są z pewnością trudne do zaciągnięcia, ale nie mówimy że jest to niemożliwe. Najlepiej w takiej sytuacji udać się do lokalnych firm świadczących usługi kredytowe i u nich szukać pomocy.

Jeśli zależy nam na szybkiej gotówce bez BIK, lokalna firma kredytowa również może okazać się bardzo pomocna. Tym bardziej, że lokalne firmy kredytowe często udzielają chwilówek przez internet bez sprawdzania BIK.

3 odpowiedzi na “Gdzie najlepiej i najkorzystniej jest wziąć kredyt gotówkowy”

  1. KNowacka pisze:

    Wzięłam kredyt gotówkowy w lokalnej firmie pozabankowej w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona i bardzo się cieszę z warunków na jakie ów kredyt został mi przyznany.

  2. krawczynka32 pisze:

    Ja zdecydowałam się na pożyczkę gotówkową w Lublinie. Warunki są również dobre, kredytu nie będzie trudno spłacić, procent nie jest za wysoki, a termin jest dość odległy.

  3. ciociaJabłonka45 pisze:

    Wzięcie kredytu lub pożyczki gotówkowej w Rzeszowie, a na przykład w Krakowie może być obarczone całkiem różnymi konsekwencjami. Dlatego że w Rzeszowie jest dosyć spore bezrobocie w porównaniu na przykład z Krakowem, dlatego w trosce o dobro klienta firmy pozabankowe obniżyły swoje wymagania do możliwie najniższych. Tak uważam, dlatego ja swój kredyt mając do wyboru Kraków, Lublin, Kielce oraz Rzeszów, zaciągnęłam właśnie w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebujesz kredytu? Wypełnij formularz.